BLUE/YELLOW. Kvietimas paremti

  • Baltic Best
  • Password
Visi kliento darbai

2022 metų vasario 24 dieną rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pradėjo karą prieš taikią Ukrainos valstybę ir jos piliečius.
Lietuvos nevyriausybinė organizacija „Blue Yellow”, jau nuo 2014 metų Ukrainos kariams bei savanoriams tiekusi ne letalinės paskirties priemones, karo akivaizdoje turėjo rinkti aukas greičiau nei bet kada anksčiau. Juk kare brangi kiekviena sekundė.

Susisiekę su Jonu Öhman – organizacijos vadovu – paklausėme, kuo galime padėti. Taip gimė greičiausiai mūsų agentūros istorijoje sukurta kampanija „Siųsk pinigus kovoti”. Kampanijos žinutė buvo skirta tiems, kurie karo kontekste jaučiasi bejėgiškai, tačiau vis tiek nori padėti Ukrainai. Pareiškę, kad „Tavo sąskaita yra tavo ginklas Ukrainoje”, įkvėpėme žmones su įsibrovėliais Ukrainoje kovoti eurais. Rezultatas – nuo karo pradžios „Blue Yellow” surinko virš 30 milijonų eurų.

Tačiau kol nesibaigė karas Ukrainoje, tol nesibaigs ir mūsų bendradarbiavimas su organizacija. Vykstant 2022 metų „Eurovizijos” dainų konkursui, socialiniams tinklams paruošėme vizualą, skatinantį balsuoti už Ukrainą. Tačiau vietoje įprasto dainų konkurso telefono numerio įrašėme „Blue Yellow” numerį, organizaciją paremiantį 5 eurais. Taip 2022 metų gegužės 14 dieną Ukraina laimėjo ne tik dainų konkursą, bet ir keletą naujų automobilių bei taktinių dronų.